Gelintaci ve Gelinlik Aksesuarlari

Üretimlerini ve tasarimlarini yapmis oldugumuz gelin taci ve gelinlik aksesuarlarimizi  uyguna veya bölgenizde sizlerde sata bilirsiniz .Üretmis oldugumuz ürünleri hem uyguna hemde heryerde olmayan siradisi tasarimlari satarak hem taninirsiniz hemde […]
Gelin taci (2)

Gelin taci (2)

Üretimlerini ve tasarimlarini yapmis oldugumuz gelin taci ve gelinlik aksesuarlarimizi  uyguna veya bölgenizde sizlerde sata bilirsiniz .Üretmis oldugumuz ürünleri hem uyguna hemde heryerde olmayan siradisi tasarimlari satarak hem taninirsiniz hemde sitelerimize gelen ziyaretciler o bölgede sizlerde bu ürünleri bula bilecegini  bilirler bu da sizlere avantaj yaratir .

cünki Artik her cadde de bijuterici veya gelinlikci var  ve hepsinde olan ürünler cogunlukla cin mali ve düsük kalite de olduklari icin alici nin arzularina ve isteklerine pek hitap etmiyor. Ama sayet ürün grubunuz özel olursa ve fiyat politikanizda önemli almis oldugunuz ürünü   1* 3 mü yapacaksiniz ? yoksa 1* 2 mi ? bunlarin hepsi sizlerin satisini etkileyen faktörlerdir.bizler bir parekente fiyat politikamiz vardir o parekente fiyat bile piyasaya rahmen normaldir.

ancak toptan alimlarda fiyatlarimiz oldukca avantajli olmak dadir. ayrica ürün grubumuzu müsterilerimizin talebine göre farkli tonlarda calismak dayiz. buda bizi farkli kiliyor .

(4281)

About bygelintaci